Wydarzenie za:

  • 00 D
  • 00 G
  • 00 M
  • 00 S
+

STAND-UP

Kategorie:

Kiedy:
21 Styczeń 2019@19:00
2019-01-21T19:00:00+01:00
2019-01-21T19:15:00+01:00

Stand-up w Gliwicach! Mateusz Socha i Piotr Zola Szulowski wystąpią na regularnej scenie, której gospodarzem jest Wojtek Pięta. To dwóch kozaków, którzy pojawili się niedawno, a już mają na koncie pierwsze miliony wyświetleń na youtube – na żywo jest jeszcze lepiej 😉 Zapraszamy!

Mateusz Socha – człowiek, który zrobił coś szalonego. Mimo krótkiego, zaledwie dwuletniego doświadczenia na scenie, Mateuszowi udało się dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców. Sukces odniósł nie bez powodu – charyzma i zaraźliwy śmiech zjednują mu publikę. Na scenie zobaczycie człowieka, który wyspecjalizował się w tworzeniu wielowątkowych historii, które podzielone są bardzo licznymi, coraz głębszymi dygresjami. Nie obawiajcie się jednak zaginięcia, po to macie Matiego, żeby Mati Was przez te opowieści przeprowadził.

Piotr Zola Szulowski – stand-uper z Grodziska Mazowieckiego, niespełniony talent piłkarski. Gdyby nie sport prawdopodobnie nigdy nie poznałby… smaku alkoholu. Bardzo bliski przyjaciel Miśka Koterskiego, przynajmniej tak twierdzą ludzie na ulicy. Stand-upem zajmuje się od 2016 roku – w tym czasie udało mu się dostać do finału III Antrakt Festiwal. Jego ulubionym komikiem jest… jego ojciec. To dzięki niemu wyszedł pierwszy raz na scenę.

Imprezę poprowadzi Wojtek Pięta.

Dodał: STARY BROWAR